072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

גירושין

לצד השבר הנפשי הגדול והקושי הרגשי שמביא עמו משבר עמוק בזוגיות והצורך בפירוק המשפחה, אין מנוס מלתת את הדעת גם על השלבים הטכניים שבתהליך, החל בסוגיית כיצד לחלק את הבית  שנרכש יחדיו, היכן יתגוררו הילדים ועד לפרטים הקטנים כגון מי יאלץ לרכוש מכונת כביסה ומי יידרש לקנות טלוויזיה חדשה. בעוד שבכל הנוגע למשבר האישי ולטלטלה הרגשית המלווה בפירוק זוגיות רבת שנים, יהיו הסיבות אשר יהיו, מומלץ להיעזר בחברים ובני משפחה, בכל הנוגע להליך הרשמי והמשפטי אין תחליף לאיש מקצוע.

הסכם גירושים הוא הסכם בעל משמעויות רבות בעבור שני בני הזוג, המתבטא בהיבטים כלכליים ואישיים, וכן בעל השפעה רבה על הילדים המשותפים. בניגוד לנהוג לחשוב, הסכם שיחתם ויאושר על ידי בית המשפט אמנם אינו חקוק בסלע, אך הנו הסכם מחייב אשר לא פשוט יהיה לפתוח אותו לדיון מחדש. למרות הכעסים והתסכולים שמלווים בלא מעט פעמים אנשים במעמד זה, לא מומלץ לנקז את הרגשות השליליים והזעם כלפי בן/בת הזוג ולדרוש מהם לשלם בכסף או ביחסים עם הילדים. עורך דין טוב לענייני גירושין הוא לאו דווקא זה המציע מלחמת חורמה עד לקבלת חזקה על הסיר האחרון במטבח, אלא דווקא זה שישכיל להבין כי פירוק החבילה ללא מלחמה מיותרת תועיל לשני הצדדים.

גרביים בסלון או בגידות כואבות, כל אלה אינם מעניינו של בית המשפט, שאינו נותן את הדעת על הסיבות לפירוק החבילה, אלא מבקש לראות הסכם הוגן והגיוני המאפשר לשני בני הזוג להמשיך בחייהם, לצד תפקודם כהורים מעורבים ופעילים במקרה הצורך. על מנת להגיע להסכם גירושין המיטיב עם שני הצדדים, לצד הגנה על הזכויות החוקיות שלך, מומלץ להיוועץ בעורך דין מומחה בתחום שילווה את התהליך. עורך דין אילן הראל, מומחה בפירוק זוגיות, מציע שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי במקרה הצורך.

גירושין עם עורך דין מומחה אילן הראל

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית