072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

עו"ד גירושין במרכז

תהליך גירושין הוא מטבעו לא פשוט, ומשליך בצורה משמעותית על כל התא המשפחתי, כולל ילדים אם יש כאלו בתמונה. לא פעם, מלווה הליך הגירושין במאבקים מרבים ואינטנסיביים, עכב המורכבות האדירה ותחושת ההחמצה הפוקדת את שני בני הזוג. שירותיו של עו"ד גירושין מקצועי ואמין ייכנס לתמונה בדרך כלל במטרה להרגיע את הרוחות ולנסות להפוך את התהליך לנסבל פחות, תוך ניסיון לגשר בין שני בני הזוג.

עו"ד גירושין במרכז יסייע לכם לעבור את התהליך

אם אתם קוראים שורות אלו, ודאי הבנתם את החשיבות שבבחירת עו"ד גירושין בקיא ומקצועי בתחומי דיני המשפחה, ובתחום דיני המשפחה. משרד עו"ד הראל ושות' הינם מוסמכים וותיקים בתחומם, יבחנו יחד אתכם את השאיפות, הדרישות והמטרות שברצונכם להשיג בתום ההליך. הם יעניקו לכם ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, עד לקבלת תוצאה רצויה. בנוסף, עוסק המשרד בתחומים הבאים:

  • ניהול תיקי גירושין – גישור בנושאי הסכמי גירושין, משמורות, מזונות ילדים ומזונות אישה, וכן חלוקת הרכוש בין שני בני הזוג.
  • צוואות וירושות – עריכת צוואה, ייצוג בהליכי התנגדות לצוואה וכן טיפול בקבלת צו קיום צוואה.
  • הסכמי ממון – עריכת משא ומתן וגישור בין שני בני הזוג ועריכת הסכמי ממון, הסכמי זוגיות, הסכמי הורות והנפקת תעודת זוגיות.
  • גישור – על כל צורותיו; גישור משפחה, גישור בין בני זוג, גישור בנושא גירושין, הסכמי גירושין ויחסי ממון, הסכמים בין יורשים ועוד.
  • אימוץ ילדים – ליווי צמוד לכל אורך התהליך.
  • ועוד

עו"ד הראל ושות' בונים לכם אסטרטגיה נכונה יותר

אין ספק, אחת ההחלטות הקשות ביותר שאדם עלול לקבל בחייו הבוגרים, היא ההחלטה לפתוח בהליך גירושין מהאדם שעד כה היה הקרוב ביותר אליו. מדובר בתהליך לא פשוט, אך את התרופה המרה ניתן להמתיק מעט בעזרת הליווי הנכון. זכרו, גירושין אינם חייבים להסתיים בטעם רע. אנו כאן על מנת להוביל אתכם (בשיתוף פעולה מלא מצדכם כמובן) אל סוף התהליך, בעדינות ובהקשבה, תוך התחשבות בצרכים של כל הנוגעים בדבר.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית