072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

עורך דין גירושין במרכז

אין ספק כי גירושין מהווים צעד דרמטי ובעל השלכות מהותיות על התא המשפחתי הכולל את שני בני הזוג וילדיהם. יתר על כן, הליך הגירושין עצמו מלווה לא פעם במאבקים מרים המערבים רגשות אינטנסיביים, וקושי לראות את התמונה השלמה. עכב המורכבות הגדולה והיעדר ידע הולם, אנשים רבים מסיימים למעשה את ההליכים בעניינם בתחושה מרה של החמצה, ואכן סביר להניח כי יכלו להשיג תוצאות טובות יותר לו היו נעזרים בשירותים מקצועיים ואיכותיים של עו"ד גירושין במרכז.

טעויות שעולות ביוקר

משרדנו מתמחה מזה שנים רבות בהליכי גירושין ובדיני משפחה, ועל כן ברור לנו כי אין תחליף לייצוגו של עורך דין משפחה במרכז האמון על השגת התוצאות האופטימליות עבור לקוחו. למרבה הצער, לעיתים בוחרים אנשים להיכנס אל ההליכים ללא עורך דין, אם מתוך תמימות או חוסר הבנה, ורק בהמשך מבינים את שגיאתם – לאחר שכבר נעשו טעויות שקשה מאוד לתקן. מאידך, אחרים פונים ללשכות הסיוע המשפטי מטעם המדינה, ועד מהרה נחשפים לשירות המסורבל והירוד שיכול להציע עורך דין צעיר שנדרש לטפל במספר גדול מאוד של תיקים בו זמנית המקבל את שכרו פר ישיבה או הליך. מאידך, יש הפונים לעורכי דין המציעים בין היתר את שירותיהם בתחום הגירושין ודיני המשפחה בעוד שהלכה למעשה עבודתם מתפרסת על פני תחומים רבים נוספים שאינם ספציפיים לתחום המשפחה. משכך, אותם עורכי דין אינם בקיאים מספיק בנושא, ואינם מסוגלים להעניק סיוע מדויק ויעיל, או לבנות אסטרטגיה נכונה שתוביל לתוצאות האופטימאליות והטובות ביותר מבחינתו של הלקוח ולמעשה יקטינו את סיכויי הלקוח לזכות בתביעתו והשגת היעדים המבוקשים על ידו.

מדוע כה חשוב לבחור בעורך דין המתמחה ספציפית במשפחה וגירושין

יש להבין כי בהליך הגירושין נקבעים תנאים רבים אשר ימשיכו ללוות את הילדים וההורים לאורך שנים רבות. בהליכים אלו ייקבעו בין היתר הסכם ממון, דמי מזונות לאישה, לילדים, הסדרי ראיה, משמורת, חלוקת רכוש ואיזון המשאבים, וכמובן הגירושין עצמם. יתר על כן, לאור התנאים המשתנים עשויים הצדדים להידרש לסעדים נוספים אחרים בעניינם כגון צווי מניעה, צו עיכוב יציאה לבעלי הדין או ילדיהם, תביעות להקטנת או הגדלת מזונות, ערעורים על פסיקות, פנייה אל רשות הוצאה לפועל וכד'. מעבר לאמור קיימת החשיבות לבחור את ניהול ההליכים השונים בפני הערכאות הנכונות בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני – שתי ערכאות המתנהלות על פי דינים, הלכות ותקדימים שונים למדי – שבהם חייב עורך הדין להיות בקיא לחלוטין בנושאים הנידונים לפניו בעניינו של הלקוח, על כל המשתמע מכך.

לא לוותר על ייצוג איכותי ופגישת היכרות אישית עם עורך הדין.

הדברים שלעיל מהווים רק רשימה קצרה "על קצה המזלג" מתוך הצעדים, הדיונים וההליכים העומדים בפני מתגרשים. אין ספק כי על כתפיו של עורך דין גירושין במרכז מוטלת משימה כבדה ורק משרד מנוסה המסוגל לטפל בכלל ההיבטים תחת קורת גג אחת, יספק מענה הולם ותוצאות מרביות בעניינכם.

מאחר שהליך הגירושין ילווה אתכם לאור תקופה ארוכה שיכולה להימשך אף שנים, אנו ממליצים בחום שלא להתפתות להמלצות מחברים או קרובים אלא לקיים פגישת היכרות אישית עם עורך הדין במהלכה תוכלו להתרשם מהכימיה והתקשורת הנוצרת בינכם במהלך הפגישה כמו גם התרשמותכם על האופן בו מציג עורך הדין בפניכם את ההליך ותפיסת עולמו בהליך המבוקש על ידכם.

לאורך שנות פעילותו חרט משרד עורך דין הראל ושות' שהנו משרד עורכי דין גירושין במשרד על דגלו, אמנת שרות, אמינות ומחויבות ללא פשרות כלפי לקוחותיו, הבא לידי ביטוי בנאמנות הטוטאלית של עורכי הדין במשרד כלפי הלקוח בהתמודדותו בהליכים שבפניו, על כל המשתמע מכך.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפונים 0547-20-30-40, 072-250-1234 ולזכות בשירותים נמרצים ומקצועיים ללא דופי או לחילופין השאירו פרטים בדף צור קשר וניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

עורך דין גירושין במרכז

Blue tinted monotone image of a gavel and scales of justice

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

  שם (חובה):

  נייד:

  דוא”ל (חובה):

  הודעה:

  [recaptcha]

  יצירת קשר מידית