072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

עורך דין גירושין בתל אביב

תל אביב עומדת בראש רשימת הערים עם שיעור המתגרשים הגבוה ביותר, ואכן מדי שנה בוחרים אלפי זוגות המתגוררים בה, לסיים את יחסיהם. לאור הניסיון הרב שנצבר במשרד עו"ד הראל ושות' קיימת חשיבות עליונה לפנייה אל עורך דין גירושין בתל אביב בשלב מוקדם ככל האפשר. זאת, מאחר שעורך דין הבקיא בתחום הספציפי של דיני המשפחה, יוכל לסייע לכם לתכנן את צעדיכם ולבנות אסטרטגיה יעילה, נכונה ומנצחת שתוביל לתוצאות המקסימאליות אותם הצבתם יחדיו בתחילת ההליך.

לראות את התמונה הרחבה

מטבע הדברים, גירושין והפרידה הכרוכה בהם מערבים רגשות עמוקים של אכזבה תסכול וכעס, שלעיתים מונעים מהאדם לעשות את הצעדים הנכונים ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורו ועבור ילדיו. עורך דין גירושין בת"א מהווה שותף אובייקטיבי מבחינה זו שהוא אינו מעורב רגשית בהליך, ומסוגל להתבונן בדברים בצורה שקולה ומתונה. מכאן שביכולתו לייעץ ללקוח ולהפנותו לאפיקים מועילים יותר, שימנעו ממנו תסבוכות משפטיות מורכבות או התנהלות מוטעית שתעלה ביוקר בהמשך. דוגמא אחת מיני רבות היא המלצה על תהליך גישור שיניב הסכם גירושין, במקום פנייה לבית משפט לענייני משפחה או לבית דין רבני. מרגע שפונים לערכאות אלו נעשים ההליכים למורכבים ואף טעונים יותר, ובמידה שניתן להגיע להסכמות ברוח טובה הרי שהדבר עדיף לכולם.

בניית אסטרטגיה ותגובה לצעדים

במידה שאחד הצדדים עומד להגיש תביעה, עורך דין גירושין בתל אביב ידע לבנות ולהמליץ ללקוחו על אסטרטגיה נכונה שתניב עבורו את התוצאות האופטימאליות ביותר. לדוגמא, בהתאם לנסיבות המקרה ימליץ עורך הדין על פנייה לבית דין רבני או לבית משפט לענייני משפחה, על הוצאת צווים זמניים שונים, במטרה להביא את הצד השני לידי פשרה וסיום ההליך במינימום זמן ומקסימום תוצאה. יתר על כן, עורך דין גירושין ומשפחה מקצועי ידע לזהות מראש צעדים אסטרטגיים ונקודות תורפה של הצד השני, דבר שיוכל להוביל גם כן, למיקסום התוצאות בעניינו של הלקוח.

לקבלת ייעוץ וקביעת פגישה

במידה ואתם זקוקים לשירותיו של עורך דין גירושין בת"א, אנו מזמינים אתכם ליהנות מהשירות המקצועי והאמין של משרדנו  שהנו בעל הצלחות מוכחות. לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות, התקשרו אלינו עוד היום בטלפונים 0547-20-30-40, 072-250-1234.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית