072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

עורך דין משפחה בתל אביב

דיני משפחה מהווים תחום משפטי מסועף ונרחב העוסק בין היתר בזכויות, חובות ומעמד אישי הנובעים ממרקם התא המשפחתי שנוצר. מכאן, תפקידו של עורך דין משפחה בתל אביב הוא ללוות ולייצג את לקוחותיו בכל הנושאים הנכללים תחת ענף זה, לרבות אך לא רק בנישואין וגירושין, משמורת ילדים, חלוקת רכוש ואיזון משאבים, צוואות וירושות, אפוטרופסות ואימוץ. משרד עו"ד הראל ושות' עוסק מזה שנים רבות בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, ומספק ללקוחותיו פתרונות מיטביים ומקיפים תחת קורת גג אחת. לפניכם סקירה של תחומים הפחות מוכרים, בהם עוסק משרדנו.

ידועים בציבור

בכל רחבי ישראל בכלל ובתל אביב בפרט, בוחרים אנשים לקיים חיים משותפים מבלי לבוא בברית הנישואין. זאת, לאור סיבות רבות ושונות המערבות מניעים אידיאולוגיים ואישיים. אכן, החוק הישראלי מכיר במעמדם של ידועים בציבור ומקנה להם זכויות הזהות לאלו של זוגות נשואים כגון: מזונות אישה, זכויות פנסיוניות עקב פטירה ואף זכאות לרשת מחצית מהרכוש המשותף. יחד עם זאת, לאחר פטירה או פרידה עשוי בן/בת הזוג למצוא עצמם במאבקים מורכבים להוכחת מעמדם, ומימוש הזכויות המגיעות להם כחוק. במקרים אלו ישנה חשיבות מכרעת לסיוע בעורך דין משפחה בת"א לרבות משרדנו, שידע להציג לדרוש ולעמוד על מכלול העובדות שיובילו להכרה כידועים בציבור. כמו כן, עורך דין מקצועי ומיומן יידע לערוך מבעוד מועד הסכם לחיים משותפים, אשר יבטיח מראש את זכויותיהם של בני הזוג ויעגן אותן באופן חוקי.

צוואות וירושות

תחום נוסף בו מלווה עורך דין משפחה בתל אביב את לקוחותיו, הוא בכל הקשור לצוואות או לירושות על פי דין. מדובר בתחום העשוי לערב רגשות עזים מצד קרובי משפחה, שלא פעם מובלים לסכסוכים קשים. על כן, עורך הדין פועל במרץ על מנת לקדם את האינטרסים של לקוחו, מתוך שאיפה להביא לפגיעה מינימאלית ככל האפשר במרקם המשפחתי. זאת, בין אם מדובר בעריכת צוואה המבטיחה את רצונו של המוריש, בפנייה לרשם הירושות בבקשה להוצאת צו ירושה או צו קיום צוואה, וכן בהגשת התנגדויות לצווים אלו. מעבר לכך, עורך דין משפחה בת"א יוכל להעניק עבורכם ייעוץ משפטי מקצועי בכל הקשור לעריכת הסכם בין יורשים, הסתלקות מירושה והיבטי המיסוי הכרוכים בצוואות על מנת להוביל לתוצאות הטובות ביותר.

ליווי משפחתי בדיני משפחה

לאורך השנים חרט משרד עורך דין למשפחה הראל ושות' על דגלו אמנת שרות, אמינות ומחויבות ללא פשרות כלפי לקוחותיו, הבא לידי ביטוי בנאמנות הטוטאלית של עורכי הדין במשרד כלפי הלקוח בהתמודדותו בהליכים שבפניו, על כל המשתמע מכך. משרדנו ליווה ומלווה נאמנה שורה ארוכה של לקוחות במגוון התחומים הקשורים לדיני משפחה, והביא אותם להצלחות בולטות תוך השגת כלל היעדים שהוצבו בפגישת ההיכרות ותחילת ההליך. אם ברצונכם ליהנות מייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בסטנדרט הגבוה ביותר, הנכם מוזמנים להתקשר עוד היום ל- 0547-20-30-40 או 072-250-1234 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם או לחילופין השאירו פרטים בדף צור קשר וניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

בהצלחה !

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית