072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

ערעור על פסק דין משפחה

ערעור על פסק דין הינו הליך במסגרת המשפט, במסגרתו אחד הצדדים לדיון שאינם מסכימים עם פסק הדין או החלטה אחרת שנקבעה במהלך המשפט, פונה לבית דין גבוה ומוסמך יותר על מנת שידון פעם נוספת במקרה הפרטי, וישנה את פסק הדין במידה ומוצא לנכון לעשות כך.

ערעור על פסק דין בעזרתם של המומחים בתחום

לכל אדם בישראל קיימת זכות הקבועה בחוק, לערער מול בית משפט גבוה יותר מבית המשפט שקבע את דינו (ערעור שבזכות). בנוסף יוכל להגיש ערעור על פסק דין הנקבע בעקבות הערעור, אך במקרה זה מדובר בזכות שתינתן רק בתנאי שבית המשפט אישר זאת. (ערעור שבחסד).

אנו במשרד עו"ד הראל ושות' עוסקים בעניינם של ערעורים על פסקי דין של בית הדין הרבני, וכן בית המשפט לענייני משפחה.

  • ערעור על פסק דין ביהמ"ש לענייני משפחה – ערעורים על החלטות של ביהמ"ש לענייני משפחה יוגשו וידונו בבית משפט מחוזי אשר ניתנה לו הסמכות לדון בהליכי ערעור בנושאים אלו. יש לזכור, שבמידה ונדחה הערעור, לא ניתן להגיש ערעור נגד מכיוון שמדובר בהליכי משפחה.
  • ערעור על החלטה או פסק דין של בית הדין הרבני – ערעורים על החלטות בית הדין הרבני יוגשו וידונו בבית הדין הגדול בירושלים. בית הדין הרבני הינו מורכב יותר בשל קיומה של העובדה כי בתי דין אלו פועלים בהישענות על הלכה, פסוקים שונים ועוד.

אצלנו, לתוצאות יש חשיבות!

ערעורים הם עסק לא פשוט שיש לגשת אליו בעדינות והרגישות המתאימים. משרדנו – עו"ד הראל ושות' מחזיק בניסיון רב בניהול הליכי ערעור והליכים משפטיים אחרים בבתי דין רבניים ובתי המשפט לענייני משפחה. יחד, נבחן את המקרה הפרטי שלכם לעומקו, תוך מתן פתרונות יעילים ומהירים בהתאם לדרישותיכם.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית