072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

תפריט עזר

ביטול הסכם גירושין

עורך דין גירושין במרכז

לעיתים יכול וימצא עצמו צד בסיטואציה בה חתם למעשה על הסכם גירושין מבלי לבדוק ולקחת בחשבון את מכלול העובדות בעניינו ו/או היכולות לעמוד בהתחייבויותיו בהסכם. כפועל יוצא נשאלת השאלה: " האם ניתן לבטל הסכם גירושין ? "

הלכה פסוקה בבתי המשפט כי הסכם גירושין הנו הסכם מחייב לכל דבר וענין והעילות לביטולו קבועות בחוק החוזים כגון טעות ו/או הטעייה.
ראוי לציין שבית המשפט לא בנקל ימהר לבטל הסכם גירושין שנחתם ואושר על ידו גם אם מצא כי ההסכם כולל ויתורים מרחיקי לכת זאת בין היתר מאחר והסכם גירושין שקיבל תוקף של פסק דין, מעיד על הסכמת הצדדים וגמירות דעתם לכלל סעיפי ההסכם וכן מתוך הנחה שהסכם הגירושין לכשעצמו, צופה פני עתיד ומשכך שומה היה על כל צד להביא בחשבון כי ייתכנו שינויי נסיבות כל צד בעניינו בראיה עתידית, לטוב ולרע.
יחד עם זאת ועל אף האמור, כל מקרה נבחן לגופו על נסיבותיו וככל שיעלה בידי צד להוכיח טענות כבדות משקל, ייתכן ויעתר בית המשפט לתביעתו לביטול הסכם הגירושין.

לפיכך על מנת להעריך את סיכויי טענתכם בקשר לביטול הסכם גירושין, אנו ממליצים להיוועץ במשרד עורכי דין המתמחה בתחום תוך הצגת כלל הטענות והראיות העומדות לרשותכם.

משרדנו מתמחה בתחום דיני משפחה וייצוג בין היתר בתביעות שעניינן ביטול הסכם גירושין.

הנכם מוזמנים ליצור קשר לקביעת פגישת ייעוץ בנושא חשוב זה או לחילופין להשאיר פרטי התקשרות בדף צור קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

בהצלחה !

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

  שם (חובה):

  נייד:

  דוא”ל (חובה):

  הודעה:

  [recaptcha]

  יצירת קשר מידית