072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

סעדים זמניים בבית דין רבני

ניתן לפנות לבית הדין הרבני בבקשה למתן צווים זמנים במטרה להבטיח ולשמר את המצב הקיים במהלך ניהול התביעות וההליכים בעניינכם או לחילופין להבטיח את קיומו של פסק הדין לכשיינתן.
סוגי הסעדים הזמניים אליהם ניתן לפנות בבית הדין הרבני הם:

 • צווי עיקול זמניים על כל רכוש המצוי בידי הצד השני או צווי עיקול זמניים המצויים בידי גורם שלישי לרבות עיקולי חשבונות בנקים, קופות גמל, ניירות ערך וכל גורם אחר.
 • צווי מניעה האוסרים כל מכירה ו/או שינוי ו/או שימוש בנכס השייך לבני הזוג שנועדים למעשה למנוע הברחת נכסים אסורה.
 •  צווי הרחקה כאשר קיימת אלימות או חשש לאלימות כלפי בן / בת הזוג או כלפי בני המשפחה.
 • צו למדור ספציפי האוסר על מכירת דירת הצדדים במהלך ניהול עניינם בפני בית הדין הרבני.
 • צו עיכוב יציאה מהארץ על מנת להבטיח כי הבעל לא יעזוב את הארץ לצמיתות ויותיר את בת הזוג בפני שוקת שבורה לאחר מתן פסק הדין ולהיפך.

נעיר כי קיימת חשיבות לבקש את הצווים ללא ידיעת בן הזוג האחר על מנת למנוע מצב שאותו בן זוג יפעל להעלמת הנכסים בטרם ייכנס הצו לתוקפו ויימסר לגורם המוסמך. עם הגשת הבקשה לצו זמני בבית הדין הרבני, ישקול בית הדין את תום ליבו של מבקש הצו כמו גם את מאזן הנוחות באם יינתן הצו אל מול הנזקים שייגרמו למבקש הצו, באם תידחה בקשתו.

משרדנו בעל נסיון רב בהליכים בבתי דין רבניים, עובדה היכולה להקנות לכם את התוצאות הטובות והאופטימליות ביותר עבורכם כמו גם סיכויי קבלת הצו המבוקש.

צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות בנושא חשוב זה או לחילופין, השאירו פרטי התקשרות בדף צור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

  שם (חובה):

  נייד:

  דוא”ל (חובה):

  הודעה:

  [recaptcha]

  יצירת קשר מידית