072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

עורך דין הסכם ממון

הכמות ההולכת וגדלה של מקרי הגירושין בישראל (בערים מסוימות מגיע לכחמישים אחוזים) וכן ההכרה בברית הזוגיות, שמאפשרת הכרה גם בזוגות שאינם נשואים זה לזו כדת משה בישראל, בניהם זוגות הומוסקסואלים, זוגות מעורבים וכדומה, הולידה את הצורך בהסכם מסודר בין בני זוג החפצים לקשור את חייהם זה בזה, ומבקשים להגן על עצמם ברמה האישית והכלכלית במידה והזוגיות תעלה על שרטון.

הסכמים אלה גם הפכו לנפוצים בקרב זוגות המגיעים ממעמד כלכלי שונה, בהם אחד מביא עמו לקשר ממון רב יותר מן האחר, ומעוניין להגן על שלו. בניגוד לנהוג לחשוב, אין ההסכמים הללו באים להעניק תווית תוקף לקשר ואין כל פסול בהסדר מראש של הדברים, מה שיחסוך מלחמות מכוערות בהמשך. חשוב לזכור כי בעזרת הסכם ממון ניתן ונכון להסדיר גם עניינים שאינם בהכרח כלכליים בניהם משמורת ילדים וכדומה.

ניסוח של הסכם ממון על ידי  עורך דין נדרשת על מנת להעניק לו תוקף משפטי, אולם יתרה מזאת, רק עורך דין מנוסה ומקצועי ידע להאיר את עיניכם לנקודות עליהן יש לתת את הדעת, גם בשלבים בהם הקשר בתחילת דרכו ונראה מבטיח ומלהיב. ליווי שכזה גם יהפוך את השפה המדוברת לשפה טכנית ועניינית ויבטל את  החשש מפני פגיעה ועלבונות, מה שעשוי לעלות בניסוח הסכם כה רגיש.

במובנים מסוימים הסכם שכזה מועיל לחיי הזוגיות, כאשר שני בני הזוג חשים מוגנים ויודעים כי הנם נמצאים בקשר מרצון ואהבה ולא בשל אינטרסים כלכליים. עורך דין אילן הראל הוא עורך דין מנוסה ומקצועי אשר ליווה זוגות רבים וניסח עבורם הסכם הוגן בעבור השקט הנפשי של שני בני הזוג. לתיאום פגישת היכרות וייעוץ פנו עוד היום למשרדו של עורך דין הראל.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית