072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

עורך דין לענייני משפחה

מערכת זוגית אינה כוללת בתוכה רק חום, אהבה והבנה. לעיתים המצב מגיע לנקודת רתיחה ושני בני הזוג אינם מסוגלים לסבול יותר את הריבים, הוויכוחים, הכעסים הבלתי נגמרים ומחליטים שהגיע הזמן לפרק את החבילה. כאן, מתחילה עבודתו של עורך דין לענייני משפחה ותחילה, לאחר פניה לבית המשפט יחל תהליך הגישור ביניהם (כפי שנקבע על פי חוק) או ליישוב הסכסוך במטרה להפוך את תהליך הגירושין לידידותי ונעים עד כמה שניתן.

עורך דין לענייני משפחה וזוגות ידועים בציבור

עורך דין לענייני משפחה עוסק לא רק ביישוב סכסוכים וסיוע בהליכי גירושין בקרב זוגות נשואים, אלא גם בקרב זוגות ידועים בציבור. מדובר בבני זוג המתגוררים יחדיו, ולאחר תקופה שלא חייבת לעלות על מספר חודשים, הם נחשבים לידועים בציבור. כלומר, זוגות שחיים יחד אך שמעולם לא מימשו את הקשר בנישואין של ממש. כידועים בציבור, מחזיקים זוגות אלו בזכויות כגון:

  • קצבת שארים
  • זכויות פנסיוניות המועברות לבן או בת הזוג לאחר פטירה
  • זכויות סוציאליות שצברו בן או בת הזוג ומועברות לבן או בת הזוג לאחר הפטירה
  • מזונות במידה ובן או בת הזוג סולקו מביתם
  • ועוד

הראל ושות' – משרד עו"ד לענייני משפחה

משרד עו"ד הראל ושות' פועל זה שנים רבות במקצועיות ואמינות במגוון תחומי דיני המשפחה והמעמד האישי. אנו מאמינים ביחס אישי לכל לקוח, תוך בחינת כל מקרה ברגישות הנדרשת, ובצורה מקיפה מכל היבטי המשפט השונים, המאפשרים לנו להעניק פתרונות יעילים, יצירתיים ומקוריים לתוצאות הרצויות ביותר.

עוד בתחילת הדרך חרטנו על דגלנו להעניק עבור לקוחותינו את השירות המשפטי הטוב ביותר, תוך חתירה מתמדת להצלחה שלכם. אל תתפשרו על עורכי הדין שלכם, הצטרפו עוד היום לשורת הלקוחות המרוצים שלנו רק במשרד הראל ושות'.

עורך דין לענייני משפחה אילן הראל

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית