072-2501234 | 054-7203040
ליווי אישי מקצועי ומיידי בדיני משפחה וירושה

פשיטת רגל

פתיחתו של עסק חדש מלווה בחלומות גדולים, ביוזמה ורעננות, בחדשנות ובמוטיבציה, כאשר באופק הנראה לעין משתקפים הגשמתו של ייעוד וחלום לצד גריפת רווחים וחופש כלכלי כתוצאה מההצלחה העסקית. למרבה הצער חלק ניכר מן העסקים, ותיקים כחדשים, נאלצים להיפרד משברי החלום, לעתים תוך צבירת חובות ומחויבויות, ולמצוא את הדרך לסגור את הדלת ולהמשיך הלאה. 

פשיטת רגל היא דרך חוקית לעשות זאת, תוך היפרדות מהנכסים שנצברו לטובת תשלום החובות שנוצרו. במקרים בהם לחייב  אין נכסים שישמשו לכיסוי החובות, מטרת ההליך היא קבלת הגנה ועיכוב הליכים משפטיים המתנהלים כנגדו במטרה לפתוח בדרך חדשה.

תהליך פשיטת רגל

חשוב לציין כי הליך זה מיועד לעסקים מורשים ואף לאנשים פרטיים בנסיבות מסוימות, אולם אינו מיועד לחברה הרשומה כחברה בע"מ,  שעבורה הוגדרו פרמטרים שונים ותהליך מותאם בהליך פירוק חוקי. אדם פרטי שאינו בעל עסק החייב כסף, גם אם החוב נובע מערבויות שלקח על עצמו, זכאי להכריז על עצמו כפושט רגל ולקבל ליווי, תמיכה והסדר תשלומים שיאפשר לו להמשיך בחייו ללא עננת החובות המאיימת.

התנאי לקיום פשיטת רגל הוא היות החייב תושב ישראל, בגיר מעל גיל 18 החייב סכום המוגדר על פי חוק (משתנה מעת לעת. חשוב להתעדכן בזמן אמת).

חייב המבקש לבחור במסלול זה, רצוי כי יפנה אל גורם מקצועי, עורך דין מומחה בתחום שילווה אותו וייעץ לו בדרך אל ההסדר הרצוי. לא מומלץ להגיש את הבקשה לבד אלא להיעזר בייעוץ מקצועי מגורם מומחה בתחום, ללא פשרות. המשמעויות של טיפול משפטי לקוי עשויות להיות הרות אסון בעבור החייב ולהכניסו למערבולת בה הוא מחוייב בתשלומים שאינם מותאמים ליכולתו לשנים רבות. עורך הדין אילן הראל, מומחה ומקצועי, שהוביל רבים בהליך אל פשיטת הרגל המבוקשת, ישמח ללוות גם אותך ביציאה לדרך חדשה וחופשית.

פשיטת רגל עם עורך דין אילן הראל

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

  שם (חובה):

  נייד:

  דוא”ל (חובה):

  הודעה:

  [recaptcha]

  יצירת קשר מידית